Origamidekor

Japonya'nın kadim origami sanatı Türkiye'de modern dekorasyonla buluşuyor. Malzemelerden kullanım alanlarıyla faydalarına kadar yararlı bilgiler, bizzat uygulayabileceğiniz yaratıcı fikirler, origami modellerinin fotoğraflı veya videolu yapılışları, dekorasyon önerileri ve daha neler neler! Origami öğrenmek için kurs, atölye ve dersler, sofra ve vitrin düzenleme, etkinlik (event, nişan, düğün) dekorasyonu, özel günler için sevdiklerinize hediye fikirleri; hepsi Origamidekor'da sizleri bekliyor.

Çizgili Bir Dijital Kağıt Deseni


Yeni bir dijital kağıt deseniyle karşınızdayım!

İlk bakışta biraz göz yorucu gelebilir. Ama çizgili desenlerin geometrik origami modellerinde, mesela modüler origami modellerinde ve de origami şans yıldızında epey hoş durduğunu deneyimledim.

Pembe fon üstüne pembe kalpli desenin aksine bu sefer daha “ciddi” renklerde bir desen oldu. Ama farklı renklerle değiştirmem mümkün. Şimdi değil ama ilerleyen zamanlarda olabilir.

Lafı uzatmadan sizi bu deseni indirebileceğiniz Google Drive bağlantısını paylaşayım:


Bu deseni bastırıp herhangi bir kağıt işinde kullanırsanız ve Instagram’da origamidekor etiketiyle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.